Rocková skupina 365

Pelhřimov

článek Petrovice (TR)
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Hráli jsme hasičům na Extralize ČR (27.8.2011)

Tak přinášíme Vám článek z dalšího vydařeného hraní. Tentokrát jsme zavítali na třebíčsko do Petrovic mezi dobrovolné hasiče.
Tento rockový večer uzavíral poslední soutěžní kolo seriálu "Extraliga ČR v požárním  útoku 2011". Ptáte se co je to Extraliga ČR v PÚ? Pokusím se blíže přiblížit.
Extraliga ČR v požárním útoku se skládá ze 14 závodů. Tyto závody probíhají v prázdninových měsících. Každý víkend jsou 2 závody. Po prvním závodě se přejíždí do druhé vesnice a zde se nocuje a čeká na druhý závodní den. Co se děje po večerech to radši nebudu rozebírat! :D
No a poslední víkend jsme měli čest bavit hasiče z celé ČR právě v Petrovicích na třebíčsku. Tato akce má již letitou tradici a proto se sem sjíždí každý rok mnoho lidí - příznivců Rocku a požárního sportu. Bohužel jako každé naše letošní hraní nám začalo pršet (pršet - no asi slabé slovo) a proto se musel aparát postavit do přilehlého velkého stanu. Na tuto akci jsme si vzali s sebou kamarády z Pejru a to kapelu TARAN, kteří hrajou převzaté hity české scény. Kluci mě mile překvapili jak výběrem repertoáru, tak samotným hraním. "Kluci fakt super"
Kapela Taran zahajovala akci kolem 21h, dá se říct, že jsme měli poprvé předkapelu :D (né dělám si srandu) Po nich jsme bavili publikum asi do půlnoci a po nás opět nastoupil Taran a dojížděl zbytek večera. Hasiči dělali jak "zběsilí"!!! :D Moc jsme si to užili po aplausu jsme museli zopakovat ještě pár našich hitovek a jako bonus jsme si na závěr nechali připravované hity jen pro tento večer a to United od Judas Priest a Summer of 69 od Bryan Adamse. Podle mého názoru nejzdařenější letošní večer kapely 365. Děkujeme i pořadatelům -hasičům z Petrovic, a hlavně Bohoušovi, který nám poskytl si zde zahrát.
Pořadatelé byli spokojeni a zamluvili si nás na příští rok, tak doufám, že se zde opět za rok sejdem.

děkujeme kapela 365

Petrovice
 

Úterý, 18. Červen 2024

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com